7/24 Sipariş Hattı

Ara: 0533 056 97 32

Mobil Takip Programı Hakkında

Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlara sorunsuz olarak yüklenip çalışan Mobil Takip Programı yüklendiği cihazın tüm hareketlerini izlememize ve takip etmemize yarar. Örneğin çocuğunuzun telefonuna kurduğunuz Mobil Takip Programı ile çocuğunuzun yaptığı aramaları görebilir, dinleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takip edebilir kimlerle yazıştığına ve nelere baktığını görebilirsiniz. Gönderdiği mesajları ve aldığı mesajları okuyabilir, çektiği fotoğrafları ve videoları izleyebilirsiniz. Bunun gibi sayılamayacak kadar çok özelliğe sahip olan Mobil Takip Programı kısaca kurulduğu telefonda yapılan her aktiviteyi kaydeder ve size bildirir. Üstelik uygulama kendini gizleme özelliği ile kurulduğu belli bile olmaz.

2 Dakikada Kurulum

Mobil Takip Programı’nı maksimum 2 dakikada cihaza kurabilir ve gelişmiş tüm özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay Kullanım Paneli

Mobil Takip Programı’nı kurduğunuz cihazı takip edebilmeniz için kullanacağınız yönetim paneline hakim olmanız 10 dakikayı bulmayacak kadar kolaydır.

Kendini Gizleme

Uygulamanın kendini gizleyebilme özelliği sayesinde kurulduğu cihazda böyle bir uygulamanın kurulu olduğunu kimse anlayamaz.

Sınırsız Cihaz Değiştirme

Programı satın aldığınız süreç boyunca istediğiniz başka bir android cihaza ücretsiz geçebilirsiniz.